Wywołana przez Dr Lecter przedstawiam 5 mało znanych faktów z mojego życia:

1. Jestem na starość uzależniona od Internetu i od okularów;
>od Internetu, to normalne raczej w tych czasach, jak sadzę, zwłaszcza wśród czytelników blogów wszelakich; kocham szaleńczo mojego laptopa i nie lubię, kiedy ktoś mi go dotyka!
>od okularów – nie potrafię się bez nich obyć, choć mają niewiele dioptrii, a od dziś nawet jeszcze mniej; sięgam jednak po nie zaraz rano i nie ma takiej możliwości, żebym bez nich wyszła z domu. Sama znam kilka osób, które mają podobną wadę wzroku i nie wpadają w taką histerię, kiedy okulary znikają im gdzieś na chwilę.

2. Kiedy byłam w przedszkolu w pierwszej, najmłodszej grupie zwanej „Maluchy” zsikałam się raz w majtki podczas obiadu, siedząc na krześle. Była wtedy na obiad zupa fasolowa i pod stołem leżało kilka fasolek. Próbowałam sprytnie wykorzystać ten fakt, wmawiając pani, że to zupa się rozlała, czego dowodem są te fasolki. Zostałam jednak zdemaskowana i wezwano Mamę z suchymi majtkami.

3. Nigdy przenigdy nie noszę spodni (jak Paszczak, nie przymierzając), nawet na grzyby jeżdżę w spódnicy.

4. Jestem kombatantem, który 13 maja 1982 roku był ścigany skutecznie przez zomowców i schwytany pod Barbakanem, a następnie osadzony w celi przy Mogilskiej na tzw. czterdzieści osiem. Aż się dziwię, że to nie ja zajmuję teraz miejsce posłanki Szcz.; no ale zapewne nie podobałabym się Jarosławowi…

5. Jako studentka pierwszego roku miałam zaszczyt pić kawę i jeść ciasteczko z Ewą Demarczyk i podawać herbatę Piotrowi Skrzyneckiemu. Przeżyłam to ogromnie. Mieszkałam wtedy u dawnej licealnej koleżanki mojej Mamy i tacy to właśnie goście ją nawiedzali.


Wywołane do składania zeznań:
Elfka
Iskra
Megaira
Meri
NogaTak napisali inni:

el

  08.03.2007, 09:03   83.14.138.146
mam, dzieki za wyróżnienie, ale chyba nie chcę..nie mam nic ciekawego do napisania.

Meg

  06.03.2007, 21:53   89.78.128.169
Ech, bede przez caly urlop myslala, co by tu napisac... :)

dr.lecter

  06.03.2007, 19:33   217.153.221.52
5= moja ogromna zazdrość:) nie Demarczyk .. Skrzyneckiego .. ech .. fajne wspomnienie:)
Ownlog.com :: Wróć