Rodzynki wydłubane z życia...

Goście

Archiwum
2019
2018
2017
2016
2015
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005

Fb
Poczta
Bank1
Bank2

Allegro
Avon

YouTube
Drzewo

statystyka
e-mail
RSS

Logowanie

Bibliografie

BLOG MAMOFYEN                                         To, co się jeszcze nie wydarzyło, można zmienić.


12.12.2014 (18:27)

Po prawie czterech tygodniach odebrałam z reklamacji laptopa i okazało się, że nie miałam jednak urojeń, bo wykryto wady, cytuję: jedna lub kilka poluzowanych, odłączonych albo oderwanych części (touch pad), a także: został stwierdzony problem z oprogramowaniem (aplikacja). Naprawiono, uzdrowiono i teraz już życie moje jest pozbawione problemów i usłane róż płatkami. No, prawie.
Żeby była równowaga między bytem cyfrowym a analogowym, to oddałam do naprawy aparat cyfrowy, ale to już nie w ramach gwarancji, niestety.

Jest piątkowe popołudnie, a ja nie w pociągu, tylko wyleguję się i obijam. Dwa tygodnie z rzędu miałam zjazdy, za tydzień też mam, a więc jutro i pojutrze w planie uszka i pierogi oraz pieczenie pierników.

Burek jest już bardzo drogim psem i wciąż generuje nowe koszty. Dwa tygodnie temu potrącił go samochód; pęknięcie kości promieniowej i rysa na łokciowej wymagały zagipsowania, a leczenie przebiega z komplikacjami i już widać, że potrwa dłużej, niż można było przypuszczać.
Oboje z Burkiem mamy zalecone serie po dziesięć zastrzyków, ale nie na to samo.

I w dodatku zostawiłam dziś w bankomacie stówę i niech mnie ktoś pocieszy, że przynajmniej znalazła ją potrzebująca osoba i ucieszyła się, że kupi dziecku/matce/kotu coś fajnego, a nie jakiś porąbaniec, który już poleciał na pocztę wpłacić to na rzecz ojca dyrektora.


No i oczywiście luz-blues, świetnie sobie radzę ze wszystkim, zdążę, nie zapomnę, udźwignę i w ogóle jest bardzo fajnie i wesoło i przepełnia mnie szczęście niepojęte.

Komentuj (3)
Blogi
Barbarella
Talenty
CudaMerigold
Dulbeb
Gunia
Lunia
Stary
Młoda
Jedzonko
Pesto
Wypieki
Ogród
Kompostownik
Róże (ang)
Róże (pol)
Róże (rus)
Na drutach
Drops
E-dziewiarka
IK blog
Ravelry
Reszta Świata
Janda
Kazik
MariaPeszek
Nohavica
Przemyk
WOŚP
OKOpress
Pińczów