Druga połowa pierwiastka żeńskiego przyjechała na weekend i zrównoważyły się jing i jang.
Popołudnie było bardzo miłe, dzieci upiekły piernik z gotowca, choć najpierw Młody się obraził, że to mu uwłacza, piec piernik z torebki i że on w ogóle nie życzy sobie brać udziału w tym czynie haniebnym. Po chwili jednak osiągnięto porozumienie i graliśmy w Osadników przy pierniku i kawce.

Potem rozeszliśmy się do zajęć w podgrupach – Młody grał w tibię, Stary oglądał baśnie dla dużych chłopców na AXN-ie, a my z córką udałyśmy się na łoże małżeńskie. Tam w pozycji leżącej poszłyśmy w samodoskonalenie umysłowe.
Ona uczyła się seksuologii a ja angielskiego, wymieniając się przy tym co ciekawszymi treściami. Wiedziałam, że kiedyś nadejdzie ten czas, że moja córka będzie ze mną chciała rozmawiać o seksie, nie wiedziałam jednak, że tak późno!
Doszłyśmy też do wniosku, że aby wiedzieć, co to jest przyimek, trzeba skończyć studia filologiczne, a nie - tylko je zacząć.
Za oknami szalała Emma, a nam śpiewali Amy Winehouse, Kurt Cobain i Nohavica. Mmm…

Żeby nie było za słodko, wspomnę, że przez cały wieczór odbijało mi się detergentami, jak to zwykle po wytworach przemysłu spożywczego o_wysokim_stopniu_przetworzenia. Po niektórych podłych lodach tak mam - jak mnie ktoś nimi poczęstuje, bo sama bym takich na pewno nie kupiła.
Gdyż albowiem, jeśli chodzi o lody, szczycę się dobrą orientacją w ofercie rynku, osiągniętą w następstwie długoletnich badań.


Tak napisali inni:

Mam

  04.03.2008, 16:30   90.129.121.193
Całą Jeżycjadę czytałam razem z moją córką, kiedy była właśnie w jeżycjadowym wieku. Czekałyśmy na kolejne tomy i od razu je pożerałyśmy. Niestety ostatnie kilka tomów to już nie to! A w styczniu pierwszy raz w życiu widziałam tę kamienicę w Poznaniu, przy Roosevelta 5 i... myślałam, że zrobi to na mnie większe wrażenie.

dzas

  03.03.2008, 19:28   85.193.243.162
wtgląda na ciepły dzień. to nic, że za oknem wiatr..
wiesz, czasem myślę o Tobie, Twoim blogu w kategoriach Jeżycjady Musierowicz :)

piotrek

  02.03.2008, 09:21   83.7.64.209
Witaj,

Bardzo fajnie było rozpocząć ten słoneczny, niedzielny poranek od odwiedzenia kilku poczciwych blogów na poziomie. Twój się do tego grona niezaprzeczalnie zalicza, dlatego zostawiam po sobie swój ślad i jeśli lubisz marzyć zapraszam na stronę //www.fabryka-marzen.pl W razie Twojego zainteresowania po prostu skopiuj sobie adres do przęglądarki.

pozdrawiam
Ownlog.com :: Wróć