Kora odkryła, że w sypialni jest okno. Takiego oto podglądacza zobaczyłam dzisiejszego ranka.Dotychczas Młody miał parapety zastawione wszelakimi śmieciami (zostaw! to potrzebne!), a okna na wampirzą modłę zasłonięte były roletami całodobowo.
Teraz są odsłonięte całodobowo, bo ja nie mogę się nacieszyć widokiem: że przestrzeń, że ogród, że drzewa, że gwiazdy, że księżyc, że słońce, że cokolwiek. Jesienią posadziłam sobie pod tymi oknami chyba z setkę tulipanów, żeby już oszaleć zupełnie, jak się zacznie.
To będzie kiedyś ta najpiękniejsza część ogrodu, nasza część prywatna, ogród kwiatów, zapachów i kolorów. Ten plan realizujemy krok po kroku. Kiedy warzywnik zza zielonego płotka wywędruje stąd za ogród, na jego miejscu będzie wielka główna różanka.
Tymczasem niektóre róże już się tu będą zadomawiały w najbliższym sezonie.

A podglądaczka zgłębia walory okna z obu stron.
Tak napisali inni:

OTFgTDuz

  31.03.2013, 15:29   91.81.90.18
Widzę, że wycieczka udana :)Moja stopa nigdy nie zaitwała w tym zacnym mieście. Kiedyś bardzo chciałam tam pojechać cholera, w końcu to Paryż, więc nieważne że drogi i przereklamowany!Jednak teraz zastanawiam się czy warto. Tak samo jak o Paryżu, myślałam o Pradze, ktf3ra szczerze mnie zawiodła. To tylko miasto, podobne do wielu innych tak jak napisałeś. A znane zabytki? Boję się, że wieża Eiffela (piękna i majestatyczna na obrazkach) rozczaruje mnie tak samo jak Big Ben.Jeżeli kiedyś wybiorę się do Francji, to chyba wybiorę jakieś miastu pokroju Obornik Śląskich, gdzie za croissanta i dżemik zapłacę normalną, przyzwoitą cenę i będę mogła poczuć klimat prawdziwej, nieprzesłodzonej Francji.Dziękuję Ci za ten post, ktf3ry utwierdza mnie w przekonaniu, że do Paryża mnie jednak nie ciągnie.

DD

  03.01.2013, 07:14   178.217.39.212
To psinka ma teraz atrakcje dodatkowe!
Ownlog.com :: Wróć