Nieoczekiwanie mam przerwę w życiorysie, wszystko przystanęło, odsunęło się i włączyło w tło wydarzeń. Priorytet na czterech kudłatych łapach przesłonił całą resztę. Jest jest już po operacji - wczoraj odebraliśmy ją i pomalutku sama weszła do samochodu; po przyjeździe musiałam tylko powylewać wodę z miski w domu i z wiadra przy studni, bo kazali jej nie dawać pić do wieczora.
Na początku nie mogła sobie znaleźć wygodnej pozycji, nie mogła się położyć, stała albo siedziała ale już po godzinie wtarabaniła się na łóżko, więc widać było, że będzie dobrze. Rano już dostała jeść i pić, wyszła z Burkiem do ogrodu i sama wlazła potem po schodach.
Podobno Chińczycy klonują już zwierzęta. Kora jest pierwszą kandydatką, którą z całą pewnością chciałabym kiedyś powielić z całym zestawem genów, jakie posiada.

Ja tymczasem też się wysunęłam na pozycję priorytetową, bo drętwienie rąk nie opuszcza mnie już w dzień ani w nocy, od palców aż do ramion - dobrze, że tam już ręce się kończą. Od pewnego czasu miałam w domu wypisane przez lekarza tabletki na solidniejsza kurację, trzy różne leki przeciwzapalne i zwiotczające do przyjmowania trzy razy dziennie. Wykupiłam i wrzuciłam do apteczki, na gorszy czas, kiedy ból będzie dokuczał, ale wczorajszego wieczora poddałam się i zaczęłam je brać. Jak się zwiotczyłam po pierwszej dawce, to mimo, że nie było jeszcze dziewiątej, gruba książka wysunęła mi się z rak i spadła z łoskotem na podłogę, budząc mnie brutalnie.
Jestem więc teraz obłożona tabletkami, jak pensjonariuszka domu opieki.

Nienawidzę PISu.


Tak napisali inni:

Mam

  29.04.2016, 11:58   178.217.34.167
Żyje mi się dobrze i zdrowo, a w moim wieku jakieś dolegliwości muszą być.
Zawsze się staram wrogom posyłać dobre życzenia i trzymać się od nich z daleka. ONI mi to wszystko psują, bo z daleka od NICH się nie da.

incognito

  28.04.2016, 15:41   83.20.89.129
Oj ,nienawiść jest wyczerpująca i destrukcyjna....ale rozumiem. Lekiem na całe zło jest kochanie tych ,którzy nas kochają. Zdrowia dla Was i całego przychówku życzę :)

Ester

  28.04.2016, 10:51   87.207.220.12
I to jest główna przyczyna Twoich chorób - uczucie nienawiści. Gdybys się go wyzbyła - żyłoby Ci się lepiej, zdrowiej,
Ownlog.com :: Wróć