Rodzynki wydłubane z życia...

Goście

Archiwum
2018
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005

Fb
Poczta
Bank1
Bank2

Allegro
Avon

YouTube
Drzewo

statystyka
e-mail
RSS

Logowanie

Bibliografie

BLOG MAMOFYEN                                         To, co się jeszcze nie wydarzyło, można zmienić.


02.09.2018 (18:25)

Ostatnim wakacyjnym skokiem wybrałam się na Drutozlot do Torunia. Impreza była organizowana już po raz czwarty, a ja w tym roku na niej zadebiutowałam.Poznałam dziewczyny znane mi dotąd tylko z Sieci - właścicielki blogów dziewiarskich, kanałów filmowych, sklepów, a także współdziewiarki z naszej świetnej grupy na fb i samą Matkę Założycielkę tej grupy. Z niektórymi z nich mogłam się nawet wyściskać i zamienić kilka słów, inne podziwiałam z daleka.
Przyjechały tłumy dziewiarek z całej Polski, przyodzianych w piękne ciuchy własnej produkcji. Różnorodność ogromna: od nastolatek i dojrzałych kobiet - wytatuowanych, zakolczykowanych, z najeżonymi lub wygolonymi asymetrycznie fryzurami i w nietuzinkowych kreacjach - po nobliwe panie w poważnym wieku i stonowanym stroju.
Był czas na podziwianie oferty wystawców, na zakupy i wspólne robótki. Wpadły mi w ucho różne ciekawe teksty, jak np.: tu jest kolejka, żeby się przedostać do kolejki (przy popularnym stoisku z włóczkami).

Kupiłam sobie kilka cudnych moteczków, choć nie powinnam na razie tego robić, ach nie, zważywszy zawartość szafy z włóczkami i zawartość portfela.I napisała o nas prasa.Komentuj (0)
Blogi
Barbarella
Talenty
CudaMerigold
Dulbeb
Gunia
Lunia
Stary
Młoda
Jedzonko
Pesto
Wypieki
Ogród
Kompostownik
Róże (ang)
Róże (pol)
Róże (rus)
Na drutach
Drops
E-dziewiarka
IK blog
Ravelry
Reszta Świata
Janda
Kazik
MariaPeszek
Nohavica
Przemyk
WOŚP
OKOpress
Pińczów