Rodzynki wydłubane z życia...

Goście

Archiwum
2019
styczeń
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005

Fb
Poczta
Bank1
Bank2

Allegro
Avon

YouTube
Drzewo

statystyka
e-mail
RSS

Logowanie

Bibliografie

BLOG MAMOFYEN                                         To, co się jeszcze nie wydarzyło, można zmienić.


18.10.2018 (17:39)

Pojechałam wczoraj na kontrolną wizytę do neurochirurga od łapki. Wszystko jest w porządku, mogę już zacząć smarować to miejsce maścią rozmiękczającą blizny i mam uważać, żeby w zimie nie przechładzać nadgarstka.
Już ponad miesiąc minął od operacji i z każdym dniem wygląda to coraz lepiej - i wizualnie i pod względem odczuć wszelkiego rodzaju. Co prawda wciąż boli, wciąż jest słabszy chwyt i tkliwość miejsca cięcia, ale to się naprawdę w widoczny sposób poprawia.
Najważniejsze, że ustąpiło mrowienie i drętwienie ręki i to od razu pierwszej nocy po operacji, co świadczy o tym, że tkanka nerwowa nie była jeszcze ponad miarę zmaltretowana i interwencja chirurgiczna przyszła na czas.

Byłam też wczoraj w pracy (i to nawet dwa razy) i ku mojemu zdziwieniu sufit nie runął mi na głowę i nawet wyszłam stamtąd cała i zdrowa.

Od kilku dni wypuszczamy kurki na ogród. Po południu, kiedy już ze dwie godziny zostają do zmierzchu, zamykamy psy w domu i otwieramy furtkę do kurzego wybiegu. Kurki wychodzą do tego raju trawiastego, grzebią po krzakach i zakamarkach rabat i wyżerają larwy szkodników. To taka moja tajna broń biologiczna.

Duże kurki bez problemu wracają potem do kurnika, ale małym na początku trzeba trochę pomagać. Dziś jest trzeci raz, ciekawe, czy już same wrócą.

Uwielbiam ten widok - na zielonej trawie kurki kuropatwianej rasy i kuropatwianej barwy z tymi swoimi czerwonymi grzebieniami. Bo dorosłe kurki mają grzebienie prawie tak piękne, jak kogut.Komentuj (0)
Blogi
Barbarella
Talenty
CudaMerigold
Dulbeb
Gunia
Lunia
Stary
Młoda
Jedzonko
Pesto
Wypieki
Ogród
Kompostownik
Róże (ang)
Róże (pol)
Róże (rus)
Na drutach
Drops
E-dziewiarka
IK blog
Ravelry
Reszta Świata
Janda
Kazik
MariaPeszek
Nohavica
Przemyk
WOŚP
OKOpress
Pińczów